تبلیغات
اخبار و مطالب روز و خواندنی - آموزش تصویری غسل جنابت برای آقایان و خانم ها

اخبار و مطالب روز و خواندنی

Yousef

جستجو

 

آموزش تصویری غسل جنابت برای آقایان و خانم ها

چهارشنبه 18 آذر 1388   05:20 ب.ظ


غسل جنابت

دین مبین اسلام دارای دستوراتی عملی برای هر فرد مسلمان استن که به آن احکام شرعی گویند.مسائلی که بر هر کسی که به سن تکلیف رسیده واجب است آنها را بداند و عمل کند.

سایت تماشاگران با راه اندازی بخش مهمی تحت عنوان » همواره بر آن بوده تا با زبانی ساده و روان احکام مورد نیاز عموم را با استفاده از امکانات موجود منتشر کند.

اکنون نیز با یاری خداوند متعال به شیوه جدیدی  چندین مورد از احکام مهم را به صورت تصویری (فیلم و عکس) برای شما آماده کرده و تقدیم شما می کنیم.نکته مهم اینکه کلیه در سهای این مجموعه به صورتی تنظیم شده است که به فتوای مراجع تقلید صحیح باشد .

امیدواریم این اقدام که به نوع خود برای اولین بار در سطح اینترنت اجرا می شود مورد توجه شما قرار بگیرید و استفاده لازم را ببرید و ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع نمایید.

غسل جنابت

به واسطه بیرون آمدن  مایع منی ، چه در خواب باشد یا در بیداری، کم باشد یا زیاد، با شهوت باشد یا بیشهوت، با اختیار باشد یا بی اختیار، انسان جنب می شود و  باید غسل جنابت انجام دهد.

 

 آموزش تصویری غسل جنابت به صورت فیلم برای اولین بار در اینترنت

آموزش تصویری غسل جنابت به صورت فیلم برای اولین بار در اینترنت

 

در حال جنابت نماز و روزه و موارد دیگر تا وقتی غسل جنابت انجام نداده است،بر انسان حرام می شود و باید از انجام آنها خودداری کرد.

غسل جنابت  را به دو صورت ترتیبی و ارتماسی می توانیم انجام دهیم. در اینجا آموزش صحیح غسل ترتیبی و  را که بیشتر مورد استفاده است به همراه احکام مربوط به آن را برای شما به صورت  عملی در قالب یک فیلم در حدود 5 دقیقه آماده کرده ایم.

ابن فیلم را دانلود کنید و مطمئن باشید  حتی اگر   شیوه غسل ترتیبی را  می دانید باز هم مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت.

برای دانلود  فیلم آموزش غسل ترتیبی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

برای دانلود اینجا کلیک کنید

حجم: 5,654  KB

 

راهنمای دانلود:

1-بر روی عکس بالا کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

2- در صفحه جدید بر روی گزینه      کلیک کنید   

3-پس از چند ثانیه  وارد صفحه دیگری می شوید . صفحه قبلی را ببندید و صبر کنید تا شمارش معکوس در زیر نوشته صفحه ای که باز شده  تمام شود.

4- حال بر روی  Click here to download this file    کلیک کنید و فایل را در کامپوتر خود ذخیره کنید و صبر کنید تا دانلود 100 درصد انجام شود .سپس به قسمتی که فایل را ذخیره کرده اید بروید و از آن استفاده کنید.

راهنمای استفاده:

پس از دانلود به پوشه ای که فایل را ذخیره کرده اید بروید و آن را با یکی از برنامه های پخش فیلم مانند  media player  و یا winamp  اجرا کنید.


نوشته شده توسط : Yousef