تبلیغات
اخبار و مطالب روز و خواندنی - عاقبت ربودن زن مردم و تجاوز به او + عكس

اخبار و مطالب روز و خواندنی

Yousef

جستجو

 

عاقبت ربودن زن مردم و تجاوز به او + عكس

چهارشنبه 18 آذر 1388   05:37 ب.ظ

مرد متجاوزی كه در سال 82 با همدستی دو تن دیگر زنی را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود در زندان مركزی اصفهان به دار مجازات آویخته شد.‌

به نقل از فارس در 26 آذر ماه سال 82 حبیب.ب 23 ساله با همدستی دو نفر دیگر به نام‌های علیرضا.ب 21 ساله و سعید.ز 22 ساله با یك دستگاه سواری و با طرح یك نقشه قبلی زنی بی‌گناه را در حالی‌ كه در مسیر دهق به شاهین‌شهر منتظر تاكسی بوده را به عنوان مسافر سوار كرده‌اند.

دو متهم دیگر، پس از حركت با اشاره راننده (حبیب.ب) به وی حمله كرده و سر او را به پایین صندلی برده و او را مخفی كردند و به التماس‌ها و گریه‌های این زن توجهی نكرده و وی را به سوله‌ای در یك شهرك صنعتی برده و مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از آن شاكی را در اتومبیل مخفی كرده و در یكی از شهرك‌های اطراف پیاده كرده‌اند.
با شكایت این زن، متهمان تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و هر سه دستگیر شدند، آنان در تمام مراحل تحقیقات به جرم خود اعتراف كردند.
دادگاه نیز با توجه به شكایت شاكی و گواهی پزشكی قانونی كه موید وجود عنف و برخورد فیزیكی با وی بوده و اقرار صریح و واضح و روشن متهم ردیف اول، علم قطعی و یقین حاصل كرده كه ارتكاب آدم‌ربایی از ناحیه سه متهم صورت پذیرفته و ارتكاب عمل شنیع زنای به عنف از ناحیه متهم ردیف اول (حبیب.ب) برای دادگاه محرز و مسلم گشته است.
شعبه چهارم دادگاه عمومی شهرستان شاهین‌شهر هر سه متهم را به استناد مواد مربوطه در قانون مجازات اسلامی، به دلیل شركت در آدم ربایی هر كدام را به تحمل 15 سال حبس تعزیری و هر یك از دو متهم ردیف دوم و سوم را به خاطر انجام عمل منافی عفت مادون زنا به 99 ضربه شلاق و متهم ردیف اول حبیب.ب را به دلیل ارتكاب عمل شنیع زنای به عنف به اعدام محكوم كرد.
این حكم پس از سیر مراحل قانونی خود، صبح روز گذشته در محوطه زندان مركزی اصفهان به اجرا درآمد.


نوشته شده توسط : Yousef