تبلیغات
اخبار و مطالب روز و خواندنی - اخبار و حاشیه های داغ مراسم روز دانشجو (16 آذر 88 )

اخبار و مطالب روز و خواندنی

Yousef

جستجو

 

اخبار و حاشیه های داغ مراسم روز دانشجو (16 آذر 88 )

چهارشنبه 18 آذر 1388   07:49 ب.ظ


احمدی‌نژاد و دانشجو در مراسم 16آذر شركت نمی‌كنند

روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینكه برنامه وزارت علوم برای روز دانشجو حضور در امامزاده عبدالله شهرری و ادای احترام به شهدای این روز است گفت: برنامه‌ای برای سخنرانی آقای احمدی‌نژاد و وزیر علوم در دانشگاه‌ها اعلام نشده است.

او در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینكه آیا رئیس جمهور یا وزیر علوم با حضور در دانشگاه‌ها به مناسبت روز دانشجو (16آذر) سخنرانی می‌كنند؟ گفت: برنامه برای حضور و سخنرانی آقای احمدی‌نژاد و وزیر علوم در دانشگاه اعلام نشده است و برنامه‌ای هم در این مورد نداریم.


وی افزود: برنامه‌ی وزارت علوم در این روز مربوط می‌شود به حضور معاون فرهنگی اجتماعی این وزارت‌خانه در امامزاده عبدالله شهرری كه به همراه جمعی از كارمندان برای ادای احترام به شهدای این روز به این امامزاده می‌روند.


به گزارش خبرنگار ایلنا محمود احمدی‌نژاد بعد از 16آذر سال 85 و سخنرانی در دانشگاه امیركبیر در سال 86 نیز یك ماه زودتر از روز 16 آذر به دانشگاه علم وصنعت رفت.


محمود احمدی‌نژاد آخرین‌بار در20 خرداد سال جاری در جمع حامیان خود در دانشگاه شریف حاضر شد.

دقایقی پیش؛تجمع دانشجویان دانشگاه تهران آغاز شد

دقایقی پیش تجمع بزرگ دانشجویان دانشگاه تهران در محوطه این دانشگاه آغاز شد.

بیش از 2000 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران دقایقی پیش تجمع بزرگ خود را از مقابل دانشكده فنی این دانشگاه آغاز كرده و به سمت مسجد این دانشگاه به حركت درآمده‌اند.
این تجمع با شعارهایی چون "منافق حیا كن دانشگاه رو رها كن "، "مرگ بر ضد ولایت فقیه "و "الله اكبر خامنه‌ای رهبر " در حال برگزاری است.


اعضای 4 تشكل بزرگ دانشجویی دانشگاه تهران نیز در این تجمع حضور دارند. بنابراین گزارش تعدادی از طرفداران موسوی نیز در این تجمع با شعار "یا حسین میرحسین " حضور دارند

تشییع نمادین 3 دانشجوی شهید 16 آذر

دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی شریف همزمان با روز دانشجو مراسم نمادین تشییع پیكر 3 دانشجوی شهید 16 آذر 1332 را برگزار كردند. در این برنامه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه شریف بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه با شعارهای "الله اكبر "، " دانشجوی مسلمان، اتحاد اتحاد "، " دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد "‌، " مرگ بر آمریكا، مرگ بر انگلیس و با در دست داشتن تصاویر مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) در محوطه دانشگاه راهپیمایی كردند.


نوشته شده توسط : Yousef