تبلیغات
اخبار و مطالب روز و خواندنی - بستن لباس زیر به مدت طولانی موجب بروز سرطان در خانم ها می شود

اخبار و مطالب روز و خواندنی

Yousef

جستجو

 

بستن لباس زیر به مدت طولانی موجب بروز سرطان در خانم ها می شود

چهارشنبه 18 آذر 1388   07:55 ب.ظ


بسیاری از زنان جامعه ما نمی دانند كه بستن لباس زیر( سوتین) به مدت طولانی ارمغانی به جز سرطان برای آنها ندارد.

برای سالهای طولانی، اغلب مقالات به دلایلی از عوامل ایجاد كننده سرطان سینه مثل نامناسب بودن تغذیه، ورزش نكردن و ... به عنوان عوامل اصلی زمینه ساز این بیماری كه بیشترین میزان مرگ و میر زنان را در 2 دهه اخیرداشته، اشاره می كردند.

در مطالعاتی كه در مورد سرطان سینه و ارتباطش با لباس زیر در آمریكا انجام شده، متوجه شده اند كه زنان مبتلا به سرطان سینه سابقه ای در پوشیدن لباس های  زیر  تنگ ورزشی و طولانی مدت آنها داشته اند.

در حقیقت تقریبا تمام افرادی كه سرطان سینه داشته اند بیش از 12 ساعت در روز لباس زیر  پوشیده اند.

وقتی یك خانم لباس زیر  تنگ و محكم می پوشد، سینه هایش تحت فشار قرار می گیرد در نتیجه راههای لنفاوی سینه بسته می شود و نهایتا در آن ایجاد برجستگی می كند. این عامل باعث می شود مایعی كه به تدریج انباشته شده است، متورم و حساس شده و به شكل كیست در بیاید. ضمن این كه سموم نیز باید از طریق عروق لنفاوی به بیرون رانده شوند.

به هر حال در یك سینه با لباس زیر محكم و تنگ این مراحل به خوبی انجام نمی شود و درنتیجه سموم در سینه ها تجمع می یابند. در واقع لباس زیر ها عامل ایجاد سینه های بیمار هستند. سوتین ها حمایت ساختگی و غیرواقعی از سینه ها به عمل می آورند و در واقع بدن انسان قدرت نگهداری از سینه ها توسط خودشان را ازدست می دهند و به همین دلیل اغلب خانمها بدون لباس زیر احساس ناخوشایندی دارند.

پس برای پیشگیری از سرطان سینه نباید لباس زیر های تنگ پوشید و حتی در صورت امكان بدون آن بخوابید.

یك نكته قابل توجه آن است كه میزان موفقیت برای بازگشت از سینه فیبروتیك حتی برای افرادی كه 15-10 روز بدون سوتین بوده اند بسیار بالا بوده است. ثابت شده است بسیاری از خانمهایی كه بدون لباس زیر بوده اند به طور معجزه آسایی بیماری آنها بهبودی یافته است.


نوشته شده توسط : Yousef